Среда, 24.04.2024, 11:05 Приветствую Вас гість містечка


alibi.at.ua

Главная | Регистрация | Вход | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: logic  
Форум » Головний форум » автомобільки » Щоденник автомобілістів (Давайте обмінюватись досвідом і новинами!)
Щоденник автомобілістів
logicДата: Воскресенье, 06.04.2008, 20:09 | Сообщение # 1
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
І так... Надіюсь серед тих хто на даний час зареєстрований або серед майбутніх відвідувачів сайту таки є чи всетаки будуть автомобілісти. Дана тема створена саме для них! Тут можна обмінюватися досвідом і новинами на автомобільну тему, задавати питання, що вас цікавлять, розказувати про курйозні випадки на наших "європейських" дорогах smile . Не автомобілісти, пишіть про те, що вас цікавить чи про те, що ви побачили, що де сталося ітд... smile .
В кого які виникнуть питання чи проблеми, пишіть - будемо намагатися допомагати один одному. Отож, ні поста всім ні жезла!!! cool


Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
ANDДата: Воскресенье, 06.04.2008, 23:47 | Сообщение # 2
новенький
Группа: корінний житель містечка
Сообщений: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну звісно автомобілісти є! Куди ж без них. А тему я думаю багато народу підтримає! smile
 
logicДата: Воскресенье, 06.04.2008, 23:51 | Сообщение # 3
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
Нє Андрюха, покишо не підтримає багато : вікова категорія не та у декого, а у інших машин ма... покишо людей малувато, тра більше

Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
_boby_Дата: Понедельник, 07.04.2008, 20:37 | Сообщение # 4
новенький
Группа: корінний житель містечка
Сообщений: 11
Репутация: 2
Статус: Offline
Люблю тачки!!!!Хочу Audi S8!!!!

КС рулёЗЗ!!!!
 
logicДата: Понедельник, 07.04.2008, 22:11 | Сообщение # 5
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
ога а я на даний момент хочу Suzuki Swift ) biggrin але мат стан не позволяє ))))

Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
GoodeviLДата: Вторник, 08.04.2008, 01:40 | Сообщение # 6
Admin
Группа: АдмінчеГ
Сообщений: 1001
Репутация: 13
Статус: Offline
хочу тюнінгований вісьмиколісний трахтор зі лобовим склом від літака чи гелікОптера.. шоб був турбо наддув, турбо видув і піддув.. спортивний руль і вішачок для піждака а ще звукова сістєма крігатів! а.. заднє сидіння для кума Івана, шоб якшо застряну то шоб зразу пхав трахтора...
 
logicДата: Вторник, 08.04.2008, 09:32 | Сообщение # 7
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (GoodeviL)
хочу тюнінгований вісьмиколісний трахтор зі лобовим склом від літака чи гелікОптера.. шоб був турбо наддув, турбо видув і піддув.. спортивний руль і вішачок для піждака а ще звукова сістєма крігатів! а.. заднє сидіння для кума Івана, шоб якшо застряну то шоб зразу пхав трахтора...

ммм... погуглить не пробував?... Думаю добрі люди з села шо десь на іванофранківщині може і поможуть в реалізації мрії biggrin
а впринципі мо такий тобі піде тиць-ьцит smile , там 7 і 8 колеса є, вони посто заховані biggrin


Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
logicДата: Среда, 09.04.2008, 20:58 | Сообщение # 8
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
Сьодні з AND класно прокатались як на мене smile , то фігня шо потом під дощ попали, бо вже були на тойчас в гаражі і пили пиво smile ... Взагалі все як у людей: галімий день, зіпсований настрій, потім класно відірвались (для декого поясню, шо 110 км\год на москвічі 2140 це так трохи відриває biggrin ), попили пивка і поговорили, та й по домам, бо дощик короткочасний трохи налякав... А все мало бути трохи не так... відразу планувалась поїздка на велосипедах по місту, але то вже інша історія. А ця теж нічьо вийшла smile

Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
ANDДата: Среда, 09.04.2008, 21:08 | Сообщение # 9
новенький
Группа: корінний житель містечка
Сообщений: 3
Репутация: 2
Статус: Offline
Да покатались нічьо так. Та й пиво після всього тож в тему. Класно короч було biggrin
 
HeaDДата: Среда, 09.04.2008, 22:43 | Сообщение # 10
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 38
Репутация: 7
Статус: Offline
Ех, хочеться побувати на женевському авто-шоу...

Кто не слушает металл, тому Бог мозгов не дал
 
logicДата: Среда, 09.04.2008, 23:44 | Сообщение # 11
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (HeaD)
Ех, хочеться побувати на женевському авто-шоу...

а ти оце бачив?... Я плакаль cry ... Оце так машинки, не авто, а мрія sad


Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
logicДата: Воскресенье, 13.04.2008, 00:26 | Сообщение # 12
гламурчик
Группа: МодерчиК
Сообщений: 91
Репутация: 7
Статус: Offline
так як в дану тему ніхто практично не заглядує - то вирішив змінити назву з "форум автомобілістів" на "щоденник автомобілістів", оскільки висвітлюються історії практично 2 людей:мене і AND cool biggrin

Жизнь прекрасна и удивительна. Для одних она прекрасна, для других-удивительна...
 
BBCДата: Вторник, 07.05.2013, 18:30 | Сообщение # 13
новенький
Группа: житель містечка
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Вільний хід педалі гальм повинен бути 1) 8-14 мм, 2) 14-20 мм 3) 20-25 мм
 
Форум » Головний форум » автомобільки » Щоденник автомобілістів (Давайте обмінюватись досвідом і новинами!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: